10
شنبه, جون
ورود
x
ثبت
x

دکوراسیون ویلا | داخلی و خارجی

طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا ، دکوراسیون ویلا مدرن ، دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک ، دکوراسیون داخلی ویلاهای شمال ، دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس ، دیزاین داخلی ویلا ، نمای داخلی خانه ویلایی ساده ، دکوراسیون حیاط ویلا ، دکوراسیون ویلا باغ

ویلا ها ساختمانی هایی هستند که معمولا در مکان هایی با آب و هوای مطلوب و در اطراف شهرها ساخته میشوند که افراد از آنها برای فرار از روزمرگی ها ، شلوغی ها و ... استفاده میکنند. بنابراین طراحی یک ویلا با دکوراسیون دلخواه و زیبا میتواند همواره شما را به سمت رفتن به ویلایتان سوق دهد پس توجه به امر دکوراسیون ویلا(داخلی و خارجی) بسیار مهم میباشد. امروزه طراحی دکوراسیون ویلا بسیار مورد توجه مالکان قرار گرفته است چرا که گذراندن اوقات فراقت هر چند به مدت کم در مکانی زیبا و دنج میتواند حس فوق العاده خوبی را به استفاده کنندگان از فضا منتقل نماید از طرفی هم برای داشتن یک ویلای متفاوت و چشم نواز لازم است که طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی (محوطه سازی ، نمای بیرونی) ویلا به بهترین وجه ممکن صورت گیرد تا نتیجه دلخواه مالک را به دنبال داشته باشد. تا علاوه بر طراحی اصولی و مهندسی ،فضای داخلی و خارجی ویلا از نگاه زیبایی شناسی هم مطلوب باشد.

فاکتورهای زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا دخیل هستند از جمله نوع پلان معماری طراحی شده که بیشترین و مهم ترین تاثیر را بر نحوه ی چیدمان مبلمان و طراحی دکوراسیون ویلا میگذارد.جدا سازی فضاها باید به نحو احسن انجام شده باشد تا دسترسی افراد به بخش های مختلف خانه به راحتی صورت پذیرد.
در طراحی دکوراسیون خارجی ویلا نیز همگونه میباشد و با توجه به سلیقه و بودجه مالک میتوان از انواع نما ها برای ساختمان ، طراحی استخر ، فضای سبز ، طراحی آلاچیق و . . . در محیط ویلا بهره گرفت و یک ویلای لوکس و مدرن را طراحی و اجرا نمود.

تعداد طبقات ویلا با توجه به سلیقه و بودجه ی مالک انتخاب می شود. در فضاهایی که از دید و منظر زیبایی برخوردار هستند بهتر است حداقل دو طبقه ساختمان داشته باشیم چرا که دید از ارتفاع بالاتر به این مناظر بسیار چشم نواز است.
ویلاها معمولا بر حسب منطقه ای که در آن قرار گرفته اند طراحی و اجرا میشوند به عنوان مثال ویلا های ساخته شده در شمال کشور به دلیل اینکه بارش باران زیادی را تجربه میکنند بهتر است که سقف آنها به صورت شیروانی ساخته شود در حالی که ویلاهای اطراف شهر کرج را میتوان به صورت سقف تخت اجرا نمود و یا در مناطق سردسیر مثل دماوند ، طالقان و کردان بهتر است ارتفاع سقف ها را زیاد بلند نکرد چرا که باعث دیرتر گرم شدن محیط می شود و انرژی گرمایشی فضا از دست می رود.بهتر است از پنجره های دوجداره استفاده کنند. تمامی این موارد تکنیک های طراحی یک ویلا میباشند که با رعایت کردن آن میتوان ویلا را به صورت اصولی و البته با شکل و شمایلی زیبا و مدرن طراحی و اجرا نمود.

آبستا سازه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا دارای سابقه طولانی و درخشانی میباشد که رضایت 90 درصدی مشتریان ما نشان دهنده این ادعا میباشد. شما میتوانید برای مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلایتان با ما تماس بگیرید. صفر تا صد طراحی و اجرا ویلا شما توسط آبستا سازه انجام میگیرد.

دکوراسیون ویلا ، دکوراسیون حیاط ویلا
دکوراسیون ویلا ، دکوراسیون حیاط ویلا

 

نمای داخلی خانه ویلایی ساده
نمای داخلی خانه ویلایی ساده

 

دکوراسیون داخلی ویلاهای شمال
دکوراسیون داخلی ویلاهای شمال

 

دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک
دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک

 

دکوراسیون ویلا لوکس و مدرن ، دکوراسیون ویلا باغ ، عکس ویلا
دکوراسیون ویلا لوکس و مدرن ، دکوراسیون ویلا باغ ، عکس ویلا

 

دکوراسیون ویلا دوبلکس
دکوراسیون ویلا دوبلکس

 

دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس
دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس