10
چهارشنبه, آگوست
ورود
x
x
ثبت
x

دکوراسیون کلینیک زیبایی

دکوراسیون داخلی
تایپوگرافی
  • خیلی کوچک کوچک متوسط بزرگ خیلی بزرگ
  • پیش فرض Helvetica Segoe Georgia Times

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی، دیزاین مطب زیبایی، طراحی داخلی کلینیک زیبایی، اصول طراحی کلینیک زیبایی، دکوراسیون اتاق پوست، دکوراسیون شیک و مدرن کلینیک زیبایی

  طراحی داخلی کلینیک زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار میباشد چرا که مراجعه کنندگان به کلینیک شما به دنبال زیبایی هستند و این امر کار شما در طراحی دکوراسیون داخلی سخت مینماید از طرفی رعایت موارد بهداشتی و در نظر گرفتن آن در چیدمان و دکوراسیون، محدودیت هایی را ایجاد مینماید که با طراحی هوشمندانه میتوان این محدویت ها را کنار زد. به عنوان یک اصل اساسی شما باید در دکوراسیون مطب زیبایی به دنبال ایجاد فضایی زیبا و دلنشین باشید تا بتوانید حس خوبی را به مراجعه کنندگان و همچنین پرسنل و کادر پزشکی منتقل نمایید. حال که با اهمیت دکوراسیون مطب یا کلینیک پوست و مو آشنا شدید قصد داریم تا ایده ها و نکاتی در خصوص دکوراسیون داخلی بیان کنیم تا بتوانید در دیزاین کلینیک و مطب خود از آنها بهره ببرید و یک دکوراسیون شیک و مدرن را طراحی نمایید.

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی
طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

 

1

تامین فضا : فضاهای کلی که در یک کلینیک زیبایی مورد نیاز است عبارت اند از اتاق خدمات پوست، خدمات بوتاکس و لیزر، اتاق معاینه و تشخیص اولیه، اتاق انتظار و دیگر فضاهای ضروری مانند سرویس های بهداشتی. کوچک بودن مطب یا کلینیک شما دلیل بر حذف هیچ یک از فضاهای گفته شده نمیباشد  چراکه شما میتوانید چنان دکوراسیون را طراحی کنید که تمام مکان های ضروری را داشته باشید و کوچک بودن مطب به چشم نیاید و این موضوع معجزه دکوراسیون را نشان میدهد.

طراحی داخلی کلینیک زیبایی
طراحی داخلی کلینیک زیبایی

 

2

ترکیب رنگ: ترکیب رنگ مناسب میتواند دکوراسیون را به طور شگفت انگیزی تغییر دهد. همواره به دنبال ترکیب رنگ های ایده آل باشید برای این منظور بهتر است از 2 و یا 3 رنگ مکمل در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی استفاده نمایید استفاده از رنگ های صورتی ، بنفش و سفید در مطب های پوست و مو بسیار رایج است.ما (گروه طراحی دکوراسیون آبستا سازه) ترکیب رنگ بنفش ، سفید (به عنوان رنگ قالب) را به شما پیشنهاد میکنیم. 

دکوراسیون شیک و مدرن کلینک زیبایی
دکوراسیون شیک و مدرن کلینک زیبایی

 

3

نورپردازی: همانطور که میدانید در دکوراسیون های مدرن و امروزی از نورهای مخفی و کنترل شده بسیار استفاده میگیردد و دکوراسیون کلینیک پوست و مو هم از این قاعده مستثنا نمیباشد. در نورپردازی چنین مکان هایی فضایی که قرار است کار بهداشتی و درمانی انجام گیرد (مانند اتاق خدمات پوست) حتما از نورهای مناسب و کافی استفاده گردد تا کمبود نور موجب خطا نگردد. شما میتوانید از نورهای مخفی و تزیینی در دکوراسیون سالن انتظار کلینیک زیبایی خود استفاده نمایید.

دیزاین مطب و کلینیک زیبایی
دیزاین مطب و کلینیک زیبایی

 

4

مبلمان :اگر کلینیک زیبایی کوچکی دارید بهتر است که بیشتر به سمت استفاده از صندلی و در مواردی یک مبل دو نفره بروید چراکه نمیتوانید فضای مفید را با گذاشتن مبل های بزرگ به هدر بدهید. اما اگر فضای کافی را در اختیار دارید بهتر است از ترکیب صندلی ها و مبل ها استفاده کنید البته با در نظر گرفتن متناسب بودن اندازه المان ها. رنگ مبلمان را از پالت رنگی که برای کلینیک در نظر گرفته اید انتخاب نمایید.

تزیین کلینیک زیبایی
تزیین کلینیک زیبایی

 

تزیین کلینیک زیبایی
کلینیک زیبایی شیک

 

5

تزئینات :استفاده از تابلو، پوستر، ویترین و سایر لوازم دکوری در دکوراسیون داخلی کلنیک های زیبایی به طرز چشمگیری تحول را به دنبال دارد پس از خرید تابلوهای دیواری زیبا و شیک قافل نشوید.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید