10
چهارشنبه, آگوست
ورود
x
x
ثبت
x

دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی

دکوراسیون داخلی
تایپوگرافی
  • خیلی کوچک کوچک متوسط بزرگ خیلی بزرگ
  • پیش فرض Helvetica Segoe Georgia Times

طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی، دیزاین آژانس هواپیمایی،دکوراسیون شرکت هواپیمایی، نمای داخلی آژانس هواپیمایی، عکس آژانس هواپیمایی، دکوراسیون شرکت هواپیمایی، طراحی آژانس هواپیمایی، دکور دفتر هواپیمایی

 کسانی که قصد مسافرت داخلی و خارجی را دارند و به آژانس های مسافرتی مراجعه میکنند زیبایی و آراستگی کارمندان و برخورد آنها و البته محیط اطراف از همان ابتدا حال وهوای سفر را برای آنها ایجاد می کند و آنها ترغیب میکند تا مجددا به این آژانس هواپیمایی مراجعه کنند. البته ایجاد چنین دکوراسیون و فضایی نیاز به هوشمندی و خوش سلیقگی مدیر آژانس دارد. ایجاد دکوراسیون و یا تغییر آنها نیازمند صرف هزینه هایی میباشد که اگر طراحی دکوراسیون داخلی آژانس هواپیمایی اصولی انجام گیرد دیگر در سالهای آتی نیاز به تغییر نخواهد داشت و در نتیجه هزینه شما در طی زمان مستهلک خواهد شد پس بنابراین در هزینه کردن برای ایجاد یک دکوراسیون شیک و زیبا دست و دل باز باشید. نا گفته نماند که برخی از تزیینات کم هزینه در تزیین دفتر آژانس هواپیمایی وجود دارند که میتوانند تحول شگرفی را در دکوراسیون دفتر ایجاد کنند که در این مطلب این تزیینات در قالب ایده هایی برای شما مطرح میشود که امیدواریم در طراحی دکوراسیون برای شما الهام بخش باشند.

اصول طراحی آژانس هواپیمایی

  1. تفکیک فضا ها :نظیر بخش مشاوره ، اتاق انتظار ، اتاق ریاست بخش بهداشتی و . . . باید انجام گیرد و در مواردی که مشکل کمبود فضا ندارید باید تمام این فضا ها را در طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی خود لحاظ نمایید.
  2. مناسب و مکمل : انتخاب رنگ های  سعی کنید از دو یا سه رنگ کلی برای دیزاین دفتر استفاده نمایید این رنگ ها در مبلمان ها ، دیوارها ، کف و سقف ، و سایر المان هایی که در دکور آژانس به کار میروند تداعی میگردد. در انتخاب رنگ ها بهتر است از رنگ هایی که مکمل یک دیگر هستند استفاده گردد و همچنین با توجه به مکان آژانس انتخاب گردنند به عنوان مثال اگر آژانس هواپیمایی شما در کیش قرار دارد بهتر است که رنگ آبی در پالت رنگی تان گنجانده شود.
  3. رعایت تناسب المان ها : تمام المان ها و تجهیزاتی که در آژانس استفاده مینمایید باید با یک دیگر دارای تناسب باشند این رعایت تناسب نتنها در دکوراسیون آژانس هواپیمایی بلکه در تمام طراحی های دکوراسیونی باید لحاظ گردد. به عنوان مثال در صورتی که آژانس هاپیمایی شما کوچک و دارای فضای کمی میباشد شما باید از مبلمان های ظریف که فضا کمتری را اشغال میکنند استفاده نمایید.
دکوراسیون آژانس هواپیمایی کوچک
دکوراسیون آژانس هواپیمایی کوچک

 

1

استفاده از المان های طبیعی نظیر گیاهان بر روی دیوار ها جسورانه بودن طراحی این دکوراسیون را نشان میدهد همچنین استفاده از میزها و صندلی هایی که فضای کمی را اشغال مکنند این آژانس هواپیمایی کوچک را بزرگ نشان میدهد.

دکوراسیون آژانس هواپیمایی شیک
دکوراسیون آژانس هواپیمایی شیک

 

2

تزیین دیوار با استفاده از نقشه سه بعدی و ساعت هایی که زمان های شهرها مختلف دنیا را نشان میدهد یک ایده جالب و کم هزینه جهت پوشاندن دیوارها میباشد و دیوارها را از حالت ساده خارج میکند همچنین استفاده از چراغ های سقفی کاسه ای هم در این عکس زیبایی را دو چندان کرده است.

تزیین دکور آژانس هواپیمایی
تزیین دکور آژانس هواپیمایی

 

3

استفاده از پوسترهای دیواری برجسته و سه بعدی میتواند یک ایده کم هزینه و البته شیک و جذاب باشد. همان طور که در عکس بالا از یک آژانس هواپیمایی مشاهده مینمایید این پوستر تنها به دیوار ها ختم نشده است و در سقف نیز گسترش یافته است و دکوراسیون را متفاوت نموده. نکته دیگری که میتوان از آن به عنوان اصول طراحی دکوراسیون آژانس های مسافرتی یاد کرد استفاده از نور طبیعی برای تامین روشنایی میباشد.

دیزاین آژانس هواپیمایی
دیزاین آژانس هواپیمایی

 

4

بیشتر آژانس های هواپیمایی از کانتر و میزهای سراسری برای جداسازی فضای بین کارمندان و مراجعه کنندگان استفاده میکنند، آژانس هواپیمایی عکس بالا این قاعده را بر هم زده است و دکوراسیون متفاوتی را به وجود آورده، همچنین ترکیب رنگ های لیمویی، قرمز و دیوارهای سفید زیبایی را دو چندان کرده است.

طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی
طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی

 

5

همان طور که در بالا به تفکیک فضاهای آژانس اشاره کردیم در نظر گرفتن یک فضا برای مشاوره را هم یادآور شدیم که در این دیزاین آژانس هواپیمایی کوچک با استفاده از یک میز گرد و چند صندلی این فضا تامین شده است که بسیار صمیمی به نظرمیرسد.

اصول طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی
اصول طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی

 

6

استفاده از پارکت های چوبی به عنوان کفپوش و به دنبال آن به کار بردن چوب در دیوار ها ، پایه صندلی ها و قرنیز میزها رعایت انسجام در طراحی دکوراسیون دفتر آژانس را به خوبی نشان میدهد همچنین ترکیب رنگ سفید و بنفش هم یک ترکیب رنگ زیبا است که میتوانید از آن در طراحی های خود استفاده کنید.

تزیین دیوار شرکت آژانس هواپیمایی
تزیین دیوار شرکت آژانس هواپیمایی

 

7

استفاده از تابلوهای دیواری یکی از تکنیک های فوق العاده جهت ایجاد تحولی عظیم در دکوراسیون داخلی محسوب میشود، از این تکنیک ساده و کم هزینه به سادگی عبور نکنید و در انتخاب تابلوها شیک دقت کنید.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید