19
پنج شنبه, می
ورود
x
x
ثبت
x

طراحی و اجرای آلاچیق

آلاچیق سازه ای از جنس فلزی ، چوبی ، سیمانی و یا مصالح بنایی میباشد که در یک مکان(گوشه ای از باغ ، باغچه، ویلا ، پارک ) قرار داده میشود و به عنوان سرپناه برای نشستن در هوای آزاد مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر شما هم قصد دارید تا یک آلاچیق زیبا در گوشه ای از ویلا یتان بسازید میتوانید برای ثبت درخواست آلاچیق سفارشی، مشاوره در خصوص آلاچیق ها با ما تماس حاصل نمایید مشاوران ما این آمادگی را دارند تا شما را راهنمایی نمایند. همان طور که میدانید آلاچیق ها را میتوان به صورت آماده (پیش ساخته) و سفارشی تهیه نمایید منظور از سفارشی بودن آلاچیق، ساخت آلاچیق با توجه به سلایق و درخواست های مشتری میباشد که این سفارشی بودن میزیت های فراوانی را دارد که از جمله آنان میتوان به تطبیق فوق العاده آلاچیق با محیط اشاره نمود که علت آن هم دخیل کردن سلیقه مشتری در تمام مراحل ساخت و اجرا میباشد.
آلاچیق هایی که توسط ما طراحی و اجرا میشوند و یا به صورت آماده تحویل مشتری داده میشوند به لحاظ قیمت نسبت به بازار ارزان تر میباشند و شما با یک جستوجو ساده میتوانید این تفاوت قمیت را مشاهده نمایید. ارزان بودن آلاچیق های آماده و سفارشی ما دلیل بر کیفیت پایین خدمات نمیباشد و گواه این ادعا، یکی از اصول کاری آبستا سازه یعنی تسویه پایان کار به شرط رضایت مشتری. طراحی و اجرای انواع آلاچیق ها برای باغ ، ویلا و . . . تخصص تیم مهندسین آبستا سازه میباشد. همواره ما در آبستا سازه بر این بوده ایم تا برای هر پروژه ای طراحی خاصی داشته باشیم و از تکرار اجتناب نماییم و همین عامل هم باعث رضایت مشتریان ما شده است. در صورتی که قصد خرید آلاچیق، سفارش آلاچیق، اطلاع از قیمت های انواع آلاچیق، مشاوره را دارید میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.