طراحی پاورپوینت ، خدمات پاورپوینت ، هزینه انجام پاورپوینت ، سفارش گرفتن پاورپوینت ، سفارش پاورپوینت حرفه ای ، طراحی پاورپوینت حرفه ای ، نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای ، انجام پروژه پاورپوینت ، ساخت پاورپوینت دانشجویی ، طراحی پاورپوینت برای پایان نامه ، انجام پروژه پاورپوینت (power point) ، طراحی پاورپوینت ارزان قیمت

پاورپوینت یکی از نرم افزار های گروه آفیس شرکت مایکروسافت میباشد، و به عنوان یک برنامه نمایشی همراه کسب و کار ، آموزش و پرورش استفاده میشود و از متداول ترین برنامه های ارایه مطالب به صورت متنی و تصویری میباشد. پاورپوینت نرم‌افزاری است که هم‌اکنون ۹۵ درصد سهم نرم‌افزارهای ارائه کنفرانس در بازار جهانی را داراست؛ همچنین قابل توجه است که بیش از یک میلیارد نسخه از آن بر روی رایانه‌های جهان نصب شده و تخمین زده می‌شود که در جهان در هر ثانیه ۳۵۰ بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت پاورپوینت به صورت تخصصی و حرفه ای توسط تیم پروژه آبستا انجام میگیرد. اگر قصد تهیه پاورپوینت دارید و زمان کافی و یا تخصص ساخت پاورپوینت را ندارید میتوانید پروژه پاورپوینت خود را به ما بسپارید و در کم ترین و سریع ترین زمان ممکن آن را با نتیجه دلخواه تان، تحویل بگیرید. اصولی و حرفه ای بودن یک پاورپوینت این حس را در شما به وجود می آورد که با اعتماد به نفس کامل و تمرکز به ارائه مطالب بپردازید، این درست همان اتفاقی است که پاورپوینت های ساخته شده توسط تیم آبستا برای مشتریان ما به وجود می آورد. جالب است بدانید که مشتریان ما فقط دانشجویان و استادان نمیباشند بلکه شرکت ها نیز برای کنفرانس ها، سمینارها و جلسات توجیهی خود اقدام به سفارش پاورپوینت مینمایند.

هزینه انجام پاورپوینت شما به درخواست های شما و سطح پروژه شما بستگی دارد از جمله مواردی که در قیمت پاورپوینت تاثیر میگذارند عبارت اند از:

  • خواسته های شما از فایل نهایی
  • تعداد صفحات
  • مدت زمان تحویل
  • جمع آوری مطالب
  • سطح پاورپوینت درخواستی

سطوح کاری انجام پروژه پاورپوینت

  • سفارش پروژه پاورپوینت سطح متوسط (پنل برنزی)
  • سفارش پروژه پاورپوینت سطح نیمه حرفه ای (پنل نقره ای)
  • سفارش پروژه پاورپوینت سطح حرفه ای (پنل طلایی)

مدت زمان تحویل پاورپوینت

با توجه به درخواست ها شما و سطح کاری سفارش داده شده بین 1 تا 2 روز میباشد. در صورت فوری بودن پاورپوینت هزینه جدا محاسبه میگردد.

توجه : در تمامی پنل های ذیل هزینه ها مربوط به یک اسلاید میباشد.

 

پنل برنزی

1200 تومان

در سطح برنزی یک بار ویرایش رایگان میباشد

دارای فونت استاندارد

 رعایت اصول استاندارد

 دارای شماره گذاری اسلاید

 دارای عکس

× فاقد افکت

× فاقد ترنزیشن

× فاقد گرد آوری مطالب

× فاقد تم دوم

پنل نقره ای

1800 تومان

در سطح نقره ای دو بار ویرایش رایگان میباشد.

دارای فونت استاندارد

 رعایت اصول استاندارد

 دارای شماره گذاری اسلاید

 دارای عکس

 دارای افکت حرفه ای

 دارای ترنزیشن حرفه ای

× فاقد گرد آوری مطالب

× فاقد تم دوم

پنل طلایی

2500 تومان

در سطح طلایی دو بار ویرایش رایگان میباشد.

دارای فونت استاندارد

 رعایت اصول استاندارد

 دارای شماره گذاری اسلاید

 دارای عکس

 دارای افکت حرفه ای

دارای ترنزیشن حرفه ای

دارای دو تم

گرد آوری مطالب